Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Osama

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Osama.
Është emri yt Osama? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:një
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:the name Usama
Djem me tinguj të ngjashëm:Ozan, Osman, Oisin, Osmin, Ozni, Oguzhan, Ossama, Okan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oksana, Osana, Osma, Okami, Osane, Ogin, Osanna, Ocèana
Vlerësimi:
5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 67670 Osama's në Facebook. Pozicioni #1291
Kategoritë:Emrat Arabisht - Popullore arab emrat boy
Komente nga OsamaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Osama? Voto për emrin tënd


Është emri yt Osama? Voto për emrin tënd