Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Osmin

Është emri yt Osmin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ozan, Osama, Osman, Oisin, Ozni, Oguzhan, Ossama, Okan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oksana, Osana, Osma, Okami, Osane, Ogin, Osanna, Ocèana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 78 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 60 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 60 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 60 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 74 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 73 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 855 Osmin's në Facebook. Pozicioni #38259
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat popullore djalë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga OsminPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Osmin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Osmin? Voto për emrin tënd