Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Oisin

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Oisin.
Është emri yt Oisin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pak
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ozan, Osama, Osman, Osmin, Ozni, Oguzhan, Ossama, Okan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oksana, Osana, Osma, Okami, Osane, Ogin, Osanna, Ocèana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2350 Oisin's në Facebook. Pozicioni #18246
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat popullore irlandeze
Komente nga OisinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oisin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oisin? Voto për emrin tënd