Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Okan

Është emri yt Okan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ozan, Osama, Osman, Oisin, Osmin, Ozni, Oguzhan, Ossama
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oksana, Osana, Osma, Okami, Osane, Ogin, Osanna, Ocèana
Vlerësimi:
5/5
yje 30 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 30 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5285 Okan's në Facebook. Pozicioni #9798
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Popullore turk emrat boy
Komente nga OkanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Okan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Okan? Voto për emrin tënd