Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Xhesian

Është emri yt Xhesian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Xen, Xoan, Xem, Xani, Xuan, Xan, Xuân Nam, Xuân Minh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Xhoana, Xenia, Ximena, Xiomi, Xena, Xuananh, Xun, Xuân Yến
Vlerësimi:
4/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 3 vota
Pseudonime:Jo, Jackal
Emrat e vëllezërve:Xhejms
Emrat e motrave:Xhesilda
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve djem me 7 shkronja
Komente nga Xhesian


Xhesian ( 17 vjeç) 2016-05-01
koti fare

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Xhesian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Xhesian? Voto për emrin tënd