Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Oriol

Është emri yt Oriol? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Orel, Orlo, Orell, Orrell, Oral, Orrel, Orrello, Orwel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Orela, Orla, Orella, Oriel, Orly, Orlee, Orial, Orli
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 26 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Jona
Emrat e motrave:Jona
Facebook:

+/- 850 Oriol's në Facebook. Pozicioni #38434
Kategoritë:Top 100 Catalonian emrat - Popullore Catalonian emrat boy - Popullore Catalonian emrat vajzë - Emrat e zakonshme Katalonjës 2009
Komente nga OriolPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oriol? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oriol? Voto për emrin tënd