Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Oral

Është emri yt Oral? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Orel, Oriol, Orlo, Orell, Orrell, Orrel, Orrello, Orwel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Orela, Orla, Orella, Oriel, Orly, Orlee, Orial, Orli
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2930 Oral's në Facebook. Pozicioni #15475
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat Top1000 amerikanë në 1907
Komente nga OralPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oral? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oral? Voto për emrin tënd