Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gillian

Është emri yt Gillian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Julian
Variante:Gilian, Gille, Guilian, Jilian, Jillian
Djem me tinguj të ngjashëm:Glen, Giuliano, Galan, Galen, Glenn, Gaylon, Ghislain, Glynn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giuliana, Guillelmina, Galiana, Ghislaine, Gulielma, Galiena, Glennie, Glenne
Vlerësimi:
4.5/5
yje 145 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 94 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 93 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 91 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 135 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 134 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 109020 Gillian's në Facebook. Pozicioni #884
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore spanjisht emrat vajzë
Komente nga GillianPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gillian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gillian? Voto për emrin tënd