Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Giuliano

Është emri yt Giuliano? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Julianus
Djem me tinguj të ngjashëm:Glen, Galan, Galen, Glenn, Gaylon, Ghislain, Glynn, Gwylim
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giuliana, Guillelmina, Galiana, Ghislaine, Gulielma, Galiena, Gillian, Glennie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3615 Giuliano's në Facebook. Pozicioni #13174
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga GiulianoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Giuliano? Voto për emrin tënd


Është emri yt Giuliano? Voto për emrin tënd