Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Giuliana

Është emri yt Giuliana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Juliana. Giuliana DePandi
Djem me tinguj të ngjashëm:Glen, Giuliano, Galan, Galen, Glenn, Gaylon, Ghislain, Glynn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Guillelmina, Galiana, Ghislaine, Gulielma, Galiena, Gillian, Glennie, Glenne
Vlerësimi:
4.5/5
yje 165 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 145 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 145 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 141 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 159 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 158 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5055 Giuliana's në Facebook. Pozicioni #10140
Kategoritë:Emra italiane - Popullore spanjisht emrat vajzë




Komente nga Giuliana



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Giuliana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Giuliana? Voto për emrin tënd