Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Glenn

Është emri yt Glenn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Glen, Glenda, Glenys, Glyn
Djem me tinguj të ngjashëm:Glen, Giuliano, Galan, Galen, Gaylon, Ghislain, Glynn, Gwylim
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giuliana, Guillelmina, Galiana, Ghislaine, Gulielma, Galiena, Gillian, Glennie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 108 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 44 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 43 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 44 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 94 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 95 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 323445 Glenn's në Facebook. Pozicioni #349
Kategoritë:Emrat irlandez - Popullore holandez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1905
Komente nga GlennPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Glenn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Glenn? Voto për emrin tënd