Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ghislain

Është emri yt Ghislain? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Gislenus
Djem me tinguj të ngjashëm:Glen, Giuliano, Galan, Galen, Glenn, Gaylon, Glynn, Gwylim
Vajza me tinguj të ngjashëm:Giuliana, Guillelmina, Galiana, Ghislaine, Gulielma, Galiena, Gillian, Glennie
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2865 Ghislain's në Facebook. Pozicioni #15772
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga GhislainPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ghislain? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ghislain? Voto për emrin tënd