Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Glenda

Është emri yt Glenda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Glenn
Djem me tinguj të ngjashëm:Gelindo, Gilmat, Gylianto, Glenwood, Glend
Vajza me tinguj të ngjashëm:Glendi, Glinda, Guillaumette, Glynda, Glennetta, Guilhamet, Gelynotte, Galindo
Vlerësimi:
4.5/5
yje 199 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 150 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 150 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 148 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 185 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 186 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 136910 Glenda's në Facebook. Pozicioni #726
Kategoritë:Emrat irlandez - Top 100 portugalisht emrat - Popullore portugalisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga GlendaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Glenda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Glenda? Voto për emrin tënd