Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Glynda

Është emri yt Glynda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gelindo, Gilmat, Gylianto, Glenwood, Glend
Vajza me tinguj të ngjashëm:Glendi, Glenda, Glinda, Guillaumette, Glennetta, Guilhamet, Gelynotte, Galindo
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2780 Glynda's në Facebook. Pozicioni #16135
Kategoritë:
Komente nga GlyndaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Glynda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Glynda? Voto për emrin tënd