Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Glennetta

Është emri yt Glennetta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gelindo, Gilmat, Gylianto, Glenwood, Glend
Vajza me tinguj të ngjashëm:Glendi, Glenda, Glinda, Guillaumette, Glynda, Guilhamet, Gelynotte, Galindo
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 135 Glennetta's në Facebook. Pozicioni #146340
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga GlennettaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Glennetta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Glennetta? Voto për emrin tënd