Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gelindo

Është emri yt Gelindo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gilmat, Gylianto, Glenwood, Glend
Vajza me tinguj të ngjashëm:Glendi, Glenda, Glinda, Guillaumette, Glynda, Glennetta, Guilhamet, Gelynotte
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Gelindo's në Facebook. Pozicioni #3447106
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga GelindoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gelindo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gelindo? Voto për emrin tënd