Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Glendi

Është emri yt Glendi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gelindo, Gilmat, Gylianto, Glenwood, Glend
Vajza me tinguj të ngjashëm:Glenda, Glinda, Guillaumette, Glynda, Glennetta, Guilhamet, Gelynotte, Galindo
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Qofte, Bisha, Rusi
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 120 Glendi's në Facebook. Pozicioni #159601
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga GlendiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Glendi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Glendi? Voto për emrin tënd