Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mohammed

Është emri yt Mohammed? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Muhammad
Variante:Mehmet, Muhamet
Djem me tinguj të ngjashëm:Mateo, Matteo, Mattia, Muti, Mehmet, Matt, Matthew, Mohamed
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maida, Muadh, Mut, Mita, Matea, Mendi, Maita, Monita
Vlerësimi:
4.5/5
yje 64 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 38 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 38 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 37 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 58 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 58 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 394540 Mohammed's në Facebook. Pozicioni #285
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat popullore maroken - Popullore arab emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat boy - Emrat popullore në Pakistan - Popullore norvegjez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Emrat Top1000 amerikanë në 1986
Komente nga MohammedPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mohammed? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mohammed? Voto për emrin tënd