Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fret

Është emri yt Fret? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alfred
Djem me tinguj të ngjashëm:Fred, Frid, Fredo, Freddie, Freddy, Ford, Fried, Freed
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ferda, Fryd, Farida, Frieda, Fryda, Furat, Firda, Freeda
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 245 Fret's në Facebook. Pozicioni #94640
Kategoritë:
Komente nga FretPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fret? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fret? Voto për emrin tënd