Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Dies

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Dies.
Është emri yt Dies? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mbrojtësi i popullit
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Diede
Djem me tinguj të ngjashëm:Diego, Desi, Dax, Dex, Duc, Doug, Diaz, Daiki
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dasha, Deka, Daisy, Deja, Dyke, Dese, Dea Gashi, Deysi
Vlerësimi:
3.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 325 Dies's në Facebook. Pozicioni #77238
Kategoritë:Emrat Frisian - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje
Komente nga DiesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dies? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dies? Voto për emrin tënd