Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Georgio

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Georgio.
Është emri yt Georgio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:tokë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:George
Djem me tinguj të ngjashëm:Greco, George, Greg, Grisha, Giorgio, Gregg, Gerek, Georg
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gresa, Grazia, Grek, Grayce, Grecia, Garazi, Gracia, Gorica
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3450 Georgio's në Facebook. Pozicioni #13663
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga GeorgioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Georgio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Georgio? Voto për emrin tënd