Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jorg

Është emri yt Jorg? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:George
Djem me tinguj të ngjashëm:Jorik, Joris, Jericho, Jurek, Jorge, Jurge, Juraj, Jurica
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jorike, Jaerch, Jorja, Jerusha, Jrisa, Juwaijrijah, Jahrisa, Joarge
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4800 Jorg's në Facebook. Pozicioni #10550
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat e shkurtër - Popular skandinave Emrat
Komente nga JorgPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jorg? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jorg? Voto për emrin tënd