Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jorge

Është emri yt Jorge? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:George
Djem me tinguj të ngjashëm:Jorik, Joris, Jorg, Jericho, Jurek, Jurge, Juraj, Jurica
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jorike, Jaerch, Jorja, Jerusha, Jrisa, Juwaijrijah, Jahrisa, Joarge
Vlerësimi:
4.5/5
yje 194 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 153 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 149 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 148 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 186 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 185 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 288650 Jorge's në Facebook. Pozicioni #387
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Portugalisht - Popullore anglisht emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1998
Komente nga JorgePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jorge? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jorge? Voto për emrin tënd