Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Joris

Është emri yt Joris? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:George of Gregorius
Variante:Jorijn, Jorin
Djem me tinguj të ngjashëm:Jorik, Jorg, Jericho, Jurek, Jorge, Jurge, Juraj, Jurica
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jorike, Jaerch, Jorja, Jerusha, Jrisa, Juwaijrijah, Jahrisa, Joarge
Vlerësimi:
4.5/5
yje 106 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 36 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 35 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 34 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 91 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 88 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Arbi
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4205 Joris's në Facebook. Pozicioni #11688
Kategoritë:Emrat Holandez - Emrat me 5 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore lituanez emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga Joris


Joris ( 18 vjeç) 2016-03-15
Me pelqen

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Joris? Voto për emrin tënd


Është emri yt Joris? Voto për emrin tënd