Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jorik

Është emri yt Jorik? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Yorick
Djem me tinguj të ngjashëm:Joris, Jorg, Jericho, Jurek, Jorge, Jurge, Juraj, Jurica
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jorike, Jaerch, Jorja, Jerusha, Jrisa, Juwaijrijah, Jahrisa, Joarge
Vlerësimi:
4.5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 15 vota
Pseudonime:Jori
Emrat e vëllezërve:Arbin
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 195 Jorik's në Facebook. Pozicioni #111659
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Popular skandinave Emrat - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga JorikPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jorik? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jorik? Voto për emrin tënd