Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Demian

Është emri yt Demian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Damian
Djem me tinguj të ngjashëm:Dion, Deon, Damian, Damiano, Don, Daen, Dan, Dino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diona, Diana, Dina, Danya, Dana, Dian, Deana, Dona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 168 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 123 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 123 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 121 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 147 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 146 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4100 Demian's në Facebook. Pozicioni #11928
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1971 - Emrat popullore djalë në Shtetet e Bashkuara (Amer - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga DemianPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Demian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Demian? Voto për emrin tënd