Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mabel

Është emri yt Mabel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Mabli, Moibeal
Djem me tinguj të ngjashëm:Maybel, Mbali, Mafula, Mihovil, Manvil, Mahabala, Manville, Manvel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maible, Mabella, Maybalee, Maybell, Mabli, Maybelle, Mybell, Moibeal
Vlerësimi:
4.5/5
yje 86 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 61 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 61 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 61 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 83 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 79 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 41825 Mabel's në Facebook. Pozicioni #1907
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1909
Komente nga MabelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mabel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mabel? Voto për emrin tënd