Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Manvel

Është emri yt Manvel? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Maybel, Mbali, Mafula, Mihovil, Manvil, Mahabala, Manville, Manneville
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mabel, Maible, Mabella, Maybalee, Maybell, Mabli, Maybelle, Mybell
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 220 Manvel's në Facebook. Pozicioni #102037
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga ManvelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Manvel? Voto për emrin tënd


Është emri yt Manvel? Voto për emrin tënd