Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Manvil

Është emri yt Manvil? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Maybel, Mbali, Mafula, Mihovil, Mahabala, Manville, Manvel, Manneville
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mabel, Maible, Mabella, Maybalee, Maybell, Mabli, Maybelle, Mybell
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45 Manvil's në Facebook. Pozicioni #323116
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga ManvilPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Manvil? Voto për emrin tënd


Është emri yt Manvil? Voto për emrin tënd