Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Melani

Është emri yt Melani? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Melania
Djem me tinguj të ngjashëm:Milon, Milan, Malyn, Milen, Maolmin, Mileno, Millyano, Melyon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Melina, Melanie, Milana, Malina, Malena, Meylina, Melania, Mulan
Vlerësimi:
4.5/5
yje 88 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 66 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 66 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 65 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 81 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 81 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10965 Melani's në Facebook. Pozicioni #5509
Kategoritë:Popullore slloven emrat vajzë - Popullore indonezian emrat vajzë




Komente nga Melani



Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Melani? Voto për emrin tënd


Është emri yt Melani? Voto për emrin tënd