Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Isadora

Është emri yt Isadora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Isidor, Isidro, Isidore, Isidoro, Isadore, Isidrro, Iqtidaar, Isidoror
Vajza me tinguj të ngjashëm:Isidora, Izdihar, Izadora, Ishtar, Izidora, Istar, Istry, Isdary
Vlerësimi:
4.5/5
yje 99 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 80 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 78 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 78 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 93 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 91 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3715 Isadora's në Facebook. Pozicioni #12923
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga IsadoraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Isadora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Isadora? Voto për emrin tënd