Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Spark

Është emri yt Spark? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Sparke, Spiros, Saebroc, Spyros, Suprik, Sverus, Severus, Spurius
Vajza me tinguj të ngjashëm:Shpresa, Sybrich, Siburg, Sybrech, Siebrig, Siebrigje, Siberchje, Sybrigje
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2765 Spark's në Facebook. Pozicioni #16179
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga SparkPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Spark? Voto për emrin tënd


Është emri yt Spark? Voto për emrin tënd