Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Floris

Është emri yt Floris? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Florentius
Djem me tinguj të ngjashëm:Flores, Florus, Fleuris, Floryk
Vajza me tinguj të ngjashëm:Floressa, Floriza, Florka, Florice, Floriske, Florieke, Floriska, Florija
Vlerësimi:
4.5/5
yje 75 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 62 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 60 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2200 Floris's në Facebook. Pozicioni #19188
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore holandez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore Afrikës së Jugut emrat boy - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga FlorisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Floris? Voto për emrin tënd


Është emri yt Floris? Voto për emrin tënd