Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Jill

Është emri yt Jill? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Joel, Juel, Julio, Jalal, Jokull, Jelle, Joshila, Jyle
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jola, Jala, Jael, Jolie, Jalia, Jilly, Jella, Joelle
Vlerësimi:
4.5/5
yje 199 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 87 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 87 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 86 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 179 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 181 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 413895 Jill's në Facebook. Pozicioni #267
Kategoritë:Top 100 Po emrat - Popullore Po emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore suedez emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga JillPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Jill? Voto për emrin tënd


Është emri yt Jill? Voto për emrin tënd