Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Demi

Është emri yt Demi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Demetrius
Djem me tinguj të ngjashëm:Dion, Deon, Damian, Damiano, Don, Dan, Daen, Dino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diona, Diana, Dina, Danya, Dana, Dian, Deana, Dona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 230 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 80 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 80 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 79 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 197 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 196 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25200 Demi's në Facebook. Pozicioni #2822
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër - Top 100 holandez emrat - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore holandez emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga DemiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Demi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Demi? Voto për emrin tënd