Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Demetrius

Është emri yt Demetrius? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Demetrios
Variante:Demetria, Demetrios, Demi, Demy, Dimitar, Dimitra, Dimitri, Dimitrie, Dimitris, Dimitry, Dmitri, Dmitriy, Mitja, Dmytro, Дмитро, Димитър
Djem me tinguj të ngjashëm:Demitris, Demetrious, Dana Andrik, Dimitrije, Dimiterios, Demetrios, Dimitrius, Demetris
Vajza me tinguj të ngjashëm:Demetrice, Demetrica, Dinitrija, Diễm Trúc, Dmitrijs, Dame Teresia
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35265 Demetrius's në Facebook. Pozicioni #2142
Kategoritë:Emrat greke - Emrat Top1000 amerikanë në 2004
Komente nga DemetriusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Demetrius? Voto për emrin tënd


Është emri yt Demetrius? Voto për emrin tënd