Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Demetrios

Është emri yt Demetrios? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Demetrius
Variante:Demeter, Demetrio, Demetrius, Demetrjusz, Dima, Dimitrije, Dimitrios, Δημητρης
Djem me tinguj të ngjashëm:Demitris, Demetrius, Demetrious, Dana Andrik, Dimitrije, Dimiterios, Dimitrius, Demetris
Vajza me tinguj të ngjashëm:Demetrice, Demetrica, Dinitrija, Diễm Trúc, Dmitrijs, Dame Teresia
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2595 Demetrios's në Facebook. Pozicioni #16939
Kategoritë:Emrat greke - Emrat Top1000 amerikane në vitin 1976
Komente nga DemetriosPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Demetrios? Voto për emrin tënd


Është emri yt Demetrios? Voto për emrin tënd