Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Demetrica

Është emri yt Demetrica? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Demitris, Demetrius, Demetrious, Dana Andrik, Dimitrije, Dimiterios, Demetrios, Demetris
Vajza me tinguj të ngjashëm:Demetrice, Dinitrija, Diễm Trúc, Dmitrijs, Dame Teresia
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 320 Demetrica's në Facebook. Pozicioni #78118
Kategoritë:
Komente nga DemetricaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Demetrica? Voto për emrin tënd


Është emri yt Demetrica? Voto për emrin tënd