Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dimitrije

Është emri yt Dimitrije? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Demetrios
Djem me tinguj të ngjashëm:Demetrious, Demitris, Demetrius, Dana Andrik, Dimiterios, Demetrios, Dimitrius, Demetris
Vajza me tinguj të ngjashëm:Demetrice, Demetrica, Dinitrija, Diễm Trúc, Dmitrijs, Dame Teresia
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1650 Dimitrije's në Facebook. Pozicioni #23719
Kategoritë:Emrat greke
Komente nga DimitrijePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dimitrije? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dimitrije? Voto për emrin tënd