Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Demetrious

Është emri yt Demetrious? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Demitris, Demetrius, Dana Andrik, Dimiterios, Dimitrije, Demetrios, Dimitrius, Demetris
Vajza me tinguj të ngjashëm:Demetrice, Demetrica, Dinitrija, Diễm Trúc, Dmitrijs, Dame Teresia
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1565 Demetrious's në Facebook. Pozicioni #24645
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga DemetriousPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Demetrious? Voto për emrin tënd


Është emri yt Demetrious? Voto për emrin tënd