Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Priscilla

Është emri yt Priscilla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Priscila
Djem me tinguj të ngjashëm:Pressley, Presley, Prachal, Prqjwal, Prajjawal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Prajla, Priscila, Presilla, Pricillya, Pryscilla, Priscilia, Prescilia, Pricilya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 198 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 84 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 82 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 84 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 178 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 178 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 154610 Priscilla's në Facebook. Pozicioni #645
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore holandez emrat vajzë
Komente nga PriscillaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Priscilla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Priscilla? Voto për emrin tënd