Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Presley

Është emri yt Presley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Pressley, Prachal, Prqjwal, Prajjawal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Prajla, Priscilla, Priscila, Presilla, Pricillya, Pryscilla, Priscilia, Prescilia
Vlerësimi:
5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6450 Presley's në Facebook. Pozicioni #8357
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1891
Komente nga PresleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Presley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Presley? Voto për emrin tënd