Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Priscila

Është emri yt Priscila? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Priscilla
Djem me tinguj të ngjashëm:Pressley, Presley, Prachal, Prqjwal, Prajjawal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Prajla, Priscilla, Presilla, Pricillya, Pryscilla, Priscilia, Prescilia, Pricilya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 141 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 105 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 105 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 104 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 131 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 128 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15720 Priscila's në Facebook. Pozicioni #4118
Kategoritë:Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga PriscilaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Priscila? Voto për emrin tënd


Është emri yt Priscila? Voto për emrin tënd