Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sam

Është emri yt Sam? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Samuel
Djem me tinguj të ngjashëm:Sion, Sinan, Sean, Shan, Shawn, Sem, Sajan, Senen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Suzana, Siena, Sena, Sihana, Sina, Suna, Shon, Sonia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 312 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 152 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 150 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 150 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 268 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 263 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1213260 Sam's në Facebook. Pozicioni #60
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Emrat popullore Twente - Top 100 holandez emrat - Popullore Thai emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore rusisht emrat boy - Popullore Kannada emrat boy - Popullore Thai emrat vajzë
Komente nga SamPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sam? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sam? Voto për emrin tënd