Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Joyce

Është emri yt Joyce? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Iodoc
Djem me tinguj të ngjashëm:Jahi, Joey, Jack, Jay, Jesse, Joe, Josue, Joshua
Vajza me tinguj të ngjashëm:Jo, Jaci, Ji, Josie, Jessie, Jackie, Jee, Jauza
Vlerësimi:
4.5/5
yje 497 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 262 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 262 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 262 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 442 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 439 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 451375 Joyce's në Facebook. Pozicioni #235
Kategoritë:Top 100 holandez emrat - Emrat e Amerikës Latine - Top 100 Tagalogisht emrat - Top 100 portugalisht emrat - Popullore francez emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore Swahilian emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1918
Komente nga JoycePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Joyce? Voto për emrin tënd


Është emri yt Joyce? Voto për emrin tënd