Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Pien

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Pien.
Është emri yt Pien? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mund të shtoni Z.
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Poema, Peppino, Pom, Panini, Pon, Pany, Pebin, Peibyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Peony, Penine, Pam, Pen, Panni, Pavan, Poonam, Pun
Vlerësimi:
4/5
yje 73 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 68 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 67 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 385 Pien's në Facebook. Pozicioni #67946
Kategoritë:Emrat Holandez - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore holandez emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga PienPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pien? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pien? Voto për emrin tënd