Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pam

Është emri yt Pam? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Poema, Peppino, Pom, Panini, Pany, Pon, Pebin, Peibyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Peony, Penine, Pien, Pen, Panni, Pavan, Poonam, Pun
Vlerësimi:
4.5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 426360 Pam's në Facebook. Pozicioni #250
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Thai emrat vajzë
Komente nga PamPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pam? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pam? Voto për emrin tënd