Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Poonam

Është emri yt Poonam? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Poema, Peppino, Pom, Panini, Pon, Pany, Pebin, Peibyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Peony, Penine, Pien, Pam, Pen, Panni, Pavan, Pun
Vlerësimi:
4.5/5
yje 100 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 80 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 78 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 77 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 83 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 82 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 50660 Poonam's në Facebook. Pozicioni #1638
Kategoritë:Emrat Hindu - Top 100 Hindi emrat - Popullore Hindi emrat vajzë
Komente nga PoonamPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Poonam? Voto për emrin tënd


Është emri yt Poonam? Voto për emrin tënd