Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Roxanne

Është emri yt Roxanne? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Roxane
Djem me tinguj të ngjashëm:Rajan, Rezon, Regan, Rossano, Rekem, Regem, Rahsaan, Reichan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rejan, Rajna, Rejna, Regina, Rossana, Roxane, Rosen, Rishona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 96 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 90 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 89 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 140070 Roxanne's në Facebook. Pozicioni #705
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore Tagalogisht emrat vajzë
Komente nga RoxannePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Roxanne? Voto për emrin tënd


Është emri yt Roxanne? Voto për emrin tënd