Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Daina

Është emri yt Daina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dion, Deon, Damian, Damiano, Don, Dan, Daen, Dino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diona, Diana, Dina, Danya, Dana, Dian, Deana, Dona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 62 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 43 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 43 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 59 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 57 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8255 Daina's në Facebook. Pozicioni #6868
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga DainaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Daina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Daina? Voto për emrin tënd